PREMIÉROVÝ GIGATHLON U NÁS JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI!

274 závodníků z celkem 9 zemí se sjelo na Lipno postavit se této sportovní výzvě, která tu ještě nebyla! Závod proběhl za krásného počasí. Gigathleti si celý víkend od pátečního stavění stanů po nedělní proběhnutí cílem užívali na plno. Do cíle doběhl první švýcarský závodník Ramon Krebs, který obhájil vítězství, jak z letošního tak loňského Gigathlon Switzerland. Ramon protnul cílovou pásku v čase 12:03:56.9 a nechal tak za sebou závodníka na druhém místě Ondru Teplého se ztrátou 1h 17 min. Ještě snad pozoruhodnější výkon podala vítězka v kategorii single Woman Belgičanka Tina Vliegen, která ztratila na Ramona pouze 2 h a 39 min a na druhou ženu Němku Constanze Recke získala 5 hod 3 min.

Všem zúčastněným ještě jednou blahopřejeme!!

Výsledky >>

Fotogalerie >>

Videa >>

GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2017 I SAVE THE DATE 1. - 3. 9!

MÍSTO KONÁNÍ

Druhý ročník závodu Gigathlon se uskuteční znova první zářijový víkend 1.-3.9. Místo konání bude odhaleno společně s otevřením přihlášek na konci listopadu!

PŘIHLÁŠKY

Lámete-li si hlavu, co zas letos pořídíte k Vánocům - sledujte náš web! S přihláškami jdeme ven na konci listopadu ve třech cenových vlnách a začínáme na té nejnižší!

GIGATHLON SWITZERLAND 2017 I ZÜRICH BEZ INLINŮ!

Po 14 letech zamíří Gigathlon do hlavního business centra Švýcarska do Zurichu a to tentokrát bez inlinů. Disciplínu in-line bruslení vystřídá "City Trailrun" neboli běh s překážky skrz město. Přihlášky byly otevřeny.

Více informací >>

LIPNO ICE MARATON S TÉMĚŘ 50 % SLEVOU PRO ÚČASTNÍKY GIGATHLONU!

Speciální akce pro účastníky Gigathlonu. Zvýhodněné startovné ve výši 650 kč. Běžná cena startovného 1200 Kč. Při registraci zadejte slevový kód "GIGA". Registrace možná do 30.10.2016!